اخبار ورزشی

تاریخ و ساعت مسابقه هادی چوپان در مستر المپیا 2023

هادی چوپان - تاریخ و ساعت مسابقه هادی چوپان در مستر المپیا 2023

طبق برنامه و تاریخ مستر المپیا ۲۰۲۳ ، این رقابت ها از ۱۱ آبان ۱۴۰۲ در اورلاندو فلوریدا آغاز می شود. هادی چوپان یکی از نمایندگان ایران در این مسابقات است که سال گذشته موفق شد قهرمان دسته اوپن مردان شود و از این رو برای تکرار این مهم روی استیج می رود؛ با توجه به رقبای قدرتمند و البته آمادگی بالای این ورزشکار، زمان مسابقه هادی چوپان در مستر المپیا ۲۰۲۳ مورد اهمیت قرار می گیرد چرا که طرفداران رشته بدنسازی در ایران قطعا نتایج را با شور و هیجان خاصی دنبال می کنند.

زمان مسابقه هادی چوپان در مستر المپیا ۲۰۲۳

زمان مسابقه هادی چوپان در مستر المپیا ۲۰۲۳ با توجه به تاریخ و ساعات اعلام شده برای مسابقات به شرح زیر می باشد؛
۱۳ آبان – از ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت تهران: دسته اوپن – پیش داوری
۱۴ آبان – از ساعت ۲:۳۰ بامداد به وقت تهران: دسته اوپن – فینال

با توجه به زمان مسابقه هادی چوپان در مستر المپیا امسال هردو بخش پیش داوری و فینال دسته اوپن که چوپان در آن حضور دارد در بامداد روزهای ۱۳ و ۱۴ آبان برگزار می شود و گرچه تایم مناسبی به وقت ایران نیست اما قطعا ایرانی های زیادی در این ساعات بیدار مانده و منتظر تکرار قهرمانی از سوی هادی هستند.

هادی چوپان کیست

هادی چوپان (زادهٔ ۴ مهر ۱۳۶۶) بدن‌ساز حرفه‌ای اهل ایران است. او از سال ۱۳۷۹ ورزش پرورش اندام را شروع کرد. سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۵ عضو ثابت تیم ملی بدن‌سازی ایران بوده‌است. او تنها ایرانی و دومین آسیایی پس از سمیر بنوت است که توانسته قهرمان مستر المپیا شود. قهرمان مستر المپیا در سال ۲۰۲۲ و اولین بدنساز ایرانی که موفق به دریافت ساندو شد پیش از این، مسابقات مسترالمپیا ۲۰۱۹ و ۲۰۲۱ با شگفتی‌سازی بزرگ هادی چوپان و کسب عنوان سوم به همراه دریافت جایزه قهرمان مردم به پایان رسید. چوپان در سال ۲۰۲۰ با نیز موفق به دریافت مقام چهارم المپیا شد.[۷]

تنها بدن‌ساز ایرانی که پیش از هادی چوپان توانسته بود از ایران به مستر المپیا برود و رقابت کند، بیت‌الله عباس‌پور بود که در پایان، هفدهمین مرد مستر المپیا در سال ۲۰۱۳ لقب گرفت. هادی چوپان بزرگ‌ترین بدنساز تاریخ ایران و آسیا است.

زمان دقیق مسابقه هادی چوپان در مستر المپیا ۲۰۲۳

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا