اخبار سیاسی

حضور احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهور 1403؟ واکنش احمدی نژاد + فیلم

واکنش احمدی نژاد به حضور در انتخابات ریاست جمهوری 1403

محمود احمدی نژاد, آخرین و جدیدترین اخبار انتخابات ریاست جمهوری 1403 - حضور احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهور 1403؟ واکنش احمدی نژاد + فیلم

بر اساس برنامه زمان‌بندی اعلام شده از سوی وزارت کشور، ثبت نام از داوطلبان در روزهای 10 تا 14 خردادماه در وزارت کشور انجام می شود.

به گزارش راشدون یکی از افرادی که به نظر می رسد برای انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم کاندید می شود، محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری دوره های نهم و دهم است.
بر اساس اعلام سایت دولت بهار، جمعی از مردم استان مرکزی با حضور در میدان ۷۲ نارمک از احمدی نژاد برای ثبت نام و حضور در انتخابات ریاست جمهوری دعوت به عمل آوردند و مصرانه از او خواستند به کشور و ملت برای برون رفت از شرایط سخت کنونی کمک کند.

حضور احمدی نژاد و تعدادی از حامیان در میدان ۷۲ نارمک

محمود احمدی نژاد, آخرین و جدیدترین اخبار انتخابات ریاست جمهوری 1403 - حضور احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهور 1403؟ واکنش احمدی نژاد + فیلم

صبح امروز تعدادی از طرفداران محمود احمدی‌نژاد با حضور در میدان ۷۲ نارمک از وی برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کردند. احمدی نژاد که پیش از این در موضوعات مختلف ترجیح داده بود سکوت پیشه کند این روز‌ها و در آستانه برگزاری انتخابات زودهنگام تلاش می‌کند، جایی در میان اخبار مربوط به انتخابات داشته باشد.

لطفا امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا