اخبار ورزشی

رضا قیطاسی قویترین مردان جهان / قهرمانی مسابقات بین المللی

مردان آهنین, رضا قیطاسی - رضا قیطاسی قویترین مردان جهان / قهرمانی مسابقات بین المللی

رضا قیطاسی به عنوان قهرمان مسابقات بین‌المللی قوی‌ترین مردان جام پهلوان محمود ازبکستان دست یافت.

به گزارش راشدون و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، در پایان مسابقات بین‌‌المللی قوی‌ترین مردان جام پهلوان محمود ازبکستان که با حضور رضا قیطاسی، قوی‌ترین مرد ایران و قهرمان دو دوره قبلی این رویداد طی روزهای شنبه و یکشنبه ۱۲ و ۱۳ خردادماه برگزار شد، قیطاسی موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

در این رویداد که نمایندگان ۱۵ کشور حضور داشتند، در پایان ۷ آیتم قیطاسی با قدرت نمایی خود توانست بالاتر از حریفان ایستاده و به عنوان قهرمانی دست یابد. این سومین قهرمانی متوالی رضا قیطاسی در جام پهلوان محمود ازبکستان بود. قیطاسی با کسب عنوان قهرمانی جایزه ۵ هزار دلاری مسابقات را نیز از آن خود کرد.

رضا قیطاسی قویترین مردان جهان

رضا قیطاسی بعد از پشت سر گذاشتن شش آیتم به عنوان سومی مسابقات قویترین مردان حرفه ای روسیه دست یافت.

با اعلام روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، بعد از کسب سه مدال نقره در بخش آماتوری مسابقات قویترین مردان بازی های قدرتی دنیا در روسیه، رضا قیطاسی از روز گذشته در بخش حرفه ای ها به مصاف 10 ورزشکار دیگر از کشورهای روسیه، آفریقای جنوبی، فرانسه، برزیل و لهستان رفت.

در پایان یک رقابت هیجان انگیز در 6 آیتم سنگین و دشوار، رضا قیطاسی موفق شد بالاتر از 8 رقیب خود به عنوان سومی مسابقات دست پیدا کرده و مدال ارزشمند برنز را کسب کند. دیوید سمی و مارکوف از روسیه در جایگاههای اول و دوم قرار گرفتند.

رضا قیطاسی، غول ایرانی، سومین مرد قدرتمند جهان شد!

اوج کار قویترین مرد ایران که چندی قبل به عنوان قهرمان مردان آهنین 1403 دست یافته بود، در آیتم های حمل الوار و گوی بود که توانست رکوردشکنی کرده و در صدر قرار بگیرد.

قیطاسی با کسب عنوان سومی بازی های قدرتی دنیا در کراسنویارسک روسیه برنده جایزه 5 هزار دلاری شد.

گفتنی است؛ بابک غضبانی و علیرضا استادحاجی به عنوان مربی و پیمان ماهری پور به عنوان داور این تیم را همراهی می کردند.

لطفا امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا