اخبار اقتصادی

واریز مستمری مددجویان بهزیستی خرداد 1403 + جزئیات

مستمری مددجویان تحت پوشش بهزیستی خرداد ۱۴۰۳ واریز شد

جدیدترین و آخرین اخبار مستمری بهزیستی, جدیدترین و آخرین اخبار حقوق بازنشستگان - واریز مستمری مددجویان بهزیستی خرداد 1403 + جزئیات

برای خیلی از مستمری بگیران بهزیستی سوال است که مستمری مددجویان بهزیستی کی واریز می شود؟‌ که به اطلاع این بزرگوران می رسد مستمری آنها واریز شده است می توانید در ادامه جزئیات این خبر را بخوانید.

واریز مستمری مددجویان بهزیستی

به گزارش راشدون مستمری مددجویان سازمان بهزیستی مربوط به خرداد ماه ۱۴۰۳ به حساب ذینفعان نهایی (حسب مورد سرپرست خانوار) واریز و از ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۱ خرداد ماه قابل برداشت است.
در این اطلاعیه آمده است:
در راستای اجرای بند «۲» تبصره ۸ قانون بودجه ۱۴۰۳ در خصوص پرداخت مستمری مددجویان بهزیستی مستیقماً به حساب ذینفع نهایی (حسب مورد سرپرست خانوار) مبالغ مستمری براساس شناسه ملی اعلامی از سوی سازمان بهزیستی کل کشور به حساب مددجویان این سازمان واریز و از ساعت ۲۴ روز دو شنبه ۲۱ خرداد ماه قابل برداشت است.
خاطر نشان می‌دارد حسب اجرای بند مذکور، مستمری مددجویان کمیته امداد به حساب کمیته امداد امام خمینی (ره) واریز و از طریق آن سازمان به حساب مددجویان تحت پوشش واریز خواهد شد.

2.5/5 - (2 امتیاز)

‫2 نظرها

  1. بخداامروز ۴تیر شده ولی هیچ خبری از مستمری بهزیستی خردادماه نیست چه خبره اخه ؟چرا این یه ذره حقوق رو واریزنمیکنن؟

  2. سلام چرا اینقدر دروغ میگین متعآسفم براتون مردم مسخره شما نیستن تمام سایتا میگن واریز شده قابل برداشت در صورتی هیچی واریز نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا