سایر

امداد خودرو پاسارگارد

خدمات امداد خودرو پاسارگارد طیف گسترده ای از راه حل های سریع برای رفع کردن نیازهای مختلف شما عزیزان را دارد، به دلیل داشتن مجوز حمل و نقل انواع خودرو و تعمیر انواع خودرو در امر تعمیر و امداد موفق هستیم . از کمک های جاده ای گرفته تا تعمیر و نگهداری، تعویض باتری و هر چه که نیاز خودرو شما می باشد. همچنین با داشتن یدک کش به راحتی خودرو شما را از جاده به تعمیرگاه بدون هیچ آسیب حمل می کنیم .

خدمات امداد خودرو پاسارگارد مورد اعتماد افراد زیادی در شهرهای ساری ، بابل و بابلسر بوده همچنان با ارائه پشتیبانی درجه یک و آرامش خاطر برای رانندگان خودرو شما را به سراسر کشور حمل می کنید.

رپورتاژ آگهی - امداد خودرو پاسارگارد

تعریف امداد خودرو

امداد خودرو یکی از خدمات ضروری بوده که در سرتاسر دنیا توسط شرکت های امدادی ، جهت امداد رسانی به خودرو های آسیب دیده فعالیت می کند. امداد خودرو ها برای رساندن امداد، نیاز به مجوز دارند. امداد خودرو در ساری یکی از امداد خودرو ها برای امداد رسانی بوده. برای اینکه درخواست امداد کنید نیاز است که با شماره های امداد پاسارگارد تماس گرفته و درخواست یدک کش داشته باشید.

چرا امداد خودرو پاسارگارد را انتخاب کنید ؟

افرادی که دارای خودرو های خارجی مانند هیوندای، تویوتا، لکسوس، کیا و.. دغدغه های زیادی برای پیدا کردن یک امداد مناسب برای حمل خودرو شان به شهر یا مکان خود هستیند .امداد پاسارگارد دارای پرسنل حرفه ای و تجهیزات به روز دارند، نگرانی که دارند کاملا از بین برده است .

زیرا این خودرو ها به شدت از لحاظ فنی حساس هستند و باید به دست افراد با تجربه ای سپرده شود تا خرابی های دیگری به بار نیاورد. پس باید خدمات حمل و نقل ویژگی های زیاد و مهمی داشته باشند که بتواند خیال مالکان را از انتقال خودرویشان راحت کند.

ویژگی ها مهم ما عبارتند از:

  • استفاده از قطعات اصلی و برند
  • تکنسین های ماهر و باتجربه
  • آپدیت بودن برای بروز ترین قطعات فنی خودرو
  • داشتن فضای مناسب برای تعمیر و بازسازی خودرو

اما باید بتوانید در زمان مناسب امداد خودرو معتبر را شناسایی کنید. آیا خدمات امداد خودرو پاسارگارد در بابل دارای همچین نمایندگی با این ویژگی هست؟ آیا امداد رسانی خوبی دارند، آیا هزینه مقرون به صرفه ای با توجه به خدمتی که می گیرید دارد؟

با توجه به ویژگی های گفته شده جهت پیدا کردن باید بگوییم که یک ویژگی بارزی نیز وجود دارد آن هم خدمات فنی و سریع جاده های بیرون شهری و برون شهری

رپورتاژ آگهی - امداد خودرو پاسارگارد

حمل و نقل خودرو پاسارگارد در ساری

امداد خودرو های شمال کشور ، خدماتی از جمله حمل و نقل خودرو ها به راحتی از شهر ساری به سراسر کشور را دارند. همچنین برای شناخت انواع شرکت های یدک کش در این شما کشور یک امر مهم ضروری است.

خدمات امداد خودرو جاده ای پاسارگارد

امداد های جاده ای به صورت شبانه روزی بوده و در واقع برای موارد اضطراری استفاده می شود، که در تعمیر خودرو مهارت دارد و کارهای مختلف دیگری مانند خدمات زیر نیز انجام می دهد.

  1. امداد جاده ای به صورت شبانه روزی در بزرگراه ها و اتوبان ها
  2. اگر که در مسیر خودرو شما به مشکل خورد و نیاز به تعمیرگاه خاصی داشت، شما را به تعمیرگاه مورد نظر می رساند.
  3. در موارد های اضطراری مانند حادثه جاده ای پاسخگو خواهیم بود.

اگر خودرو شما دچار نقص فنی شده بود و در جابه جایی آن مشکل دارید ، می توانید در هر ساعت از شبانه روز و در هر مکانی که باشید با شماره هایی که در سایت امداد خودرو پاسارگارد هست تماس بگیرید. نیرو های ماهر امدادی مشکل شما را در کوتاه ترین مدت حل خواهند کرد.

خدمات یدک کشی در بابلسر

خدمات یدک کشی در بابلسر با استفاده از خودرو بر است . این وسیله ها با فناوری جدید بدون مشکلی تا مقصد مورد نظر خودرو شما را می رسانند. خودرو بر ها خودرو های دچار آسیب دیده در قسمت مورد نظر خودروبر سوار می کنند، همچنین به وسیله تسمه و زنجیر آن را محکم می بندند تا با ایمنی کامل خودرو را به مقصد اصلی برسانند. یکی از مزایای استفاده از این خودرو بر ها، داشتن بیمه نامه های معتبر برای حمل خودرو ها می باشد.

رپورتاژ آگهی - امداد خودرو پاسارگارد

خدمات امداد خودرو پاسارگارد

فرقی نمی کند که شما در حال رانندگی باشید یا خودرو در جایی بدون حرکت قرار گرفته باشد، زمانی که خرابی یا نقص فنی داشته شده باشید، باید از شرکت های امداد خودرو کمک بگیرید و درخواست امداد کنید. اگر مشکل خودرو شما کوچک باشد یک تعمیر جزئی نیز مشکل را رفع می کند، اما اگر مشکل جدی داشته باشد، برای رفع کردن آن نیازمند اقدامات ویژه ای خواهد بود. یعنی اگر نتوان در محیط مشکل را برطرف کرد باید آن را به یک تعمیرگاه مجاز رساند.

خدمات متعدد امداد خودروپاسارگارد

شرکت های دیگر امدادی زیادی از جمله پنچر گیری، عوض کردن باتری، حمل کردن خودرو ها به تعمیرگاه و خدمات دیگر انجام می دهند. خدماتی که توسط شرکت های امداد پاسارگارد انجام می شوند. مانند :

تعمیر در محل

ارسال یدک کش به محل

سوخت رسانی در جاده ها

حمل خودرو ها به تعمیرگاه

حمل خودرو به نمایندگی

امداد باتری

تعمیر برق خودرو

مکانیکی

پنچر گیری

خدمات شبانه روزی پاسارگارد

امداد پاسارگارد در هر ساعت از شبانه روز در دستری بوده. برای کسانی که در شبانه روز و یا روز های تعطیل نیاز به امداد رسانی دارند. این مجموعه با 24 ساعت و 7 روز هفته بدون داشتن تعطیلی در خدمت مالکین خودرو ها خواهد بود. ما از قطعات اورجینال و اصل استفاده می کنیم. همچنین یک تیم فنی دارند که خدمات امدادی را خیلی سریع برای شما انجام می دهد.

خدمات و امکانات

شرکت امداد پاسارگارد برای خدمات و امکانات خود دارای برنامه‌ریزی و ساعت کاری 24 ساعته بوده و بدون هیچ تلف شدن وقت ، بهترین خدمات را به مشتریانشان ارائه می‌دهند. امداد پاسارگارد همچنین خدمات تخصصی و جامعی را برای تعمیر و نگهداری خودروها ارائه می‌دهند که شامل موارد زیر است:

۱- خدمات تعمیر و عیب‌یابی تخصصی در محل توسط تیم حرفه‌ای امداد خودرو پاسارگارد

۲- خدمات تعمیر حرفه‌ای و اصولی توسط تیم فنی و تعمیرکاران آموزش‌دیده برای تمام خودروها

۳- خدمات سرویس در محل مورد نظر برای مالکین تمام خودروهای

۴- خدمات سرویس با انتقال خودرو توسط تیم امداد خودرو تعمیرگاه ی مجاز

۷- بازدید و تعمیر جلوبندی، میزان فرمان، تمامی بخش‌های فنی و مکانیکی و همچنین سیستم اگزوز در محل یا در تعمیرگاه‌ ها

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا