فیلم و صوت

خلاصه بازی یوونتوس 1 – تورینو 0

برای شما خلاصه بازی یوونتوس تورینو که در تاریخ 11 آبان ماه 1398 – 2 نوامبر 2019 – 4 ربیع الاول 1441 برگزار شده است را آماده کرده ایم که در ادامه می توانید ویدیو خلاصه بازی یوونتوس 1 – تورینو 0 را ببینید و دانلود کنید.

نتیجه بازی یوونتوس تورینو شنبه 11 آبان 98

یوونتوس 1 – تورینو 0

خلاصه بازی یوونتوس 1 – تورینو 0

گزارش خلاصه بازی یوونتوس تورینو شنبه 11 آبان 98

به گزارش راشدون به نقل از “ورزش سه”، شاگردان مائوریتزیو ساری در این دیدار دشوار به سختی توانستند به سه امتیاز برسند و بار دیگر به صدر جدول لیگ برتر برگردند.

تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در همان دقیقه اول به گل برسد اما واکنش خوب شزنی مانع از گلزنی برِمِر شد. چند دقیقه بعد نوبت وردی بود تا صاحب یک موقعیت خوب شد اما ضربه او نیز از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 9 یوونتوسی ها صاحب اولین موقعیت جدی شان شدند اما حضور به موقع لیانکو، مانع از گلزنی دیبالا شد.

در دقیقه 10، ضربه ماتوئیدی درون محوطه جریمه تورینو به دست مِیته برخورد کرد ولی داور اعتقادی به پنالتی نداشت. یک دقیقه بعد اتفاق مشابهی در محوطه جریمه یووه رخ داد و این بار توپ به دست دی لیخت برخورد کرد ولی داور بعد از استفاده از VAR، بار دیگر دستور به ادامه کار داد.

فوتبال - خلاصه بازی یوونتوس 1 - تورینو 0

در ادامه این یوونتوسی ها بودند که توپ و میدان را در اختیار گرفتند و چند موقعیت خوب روی دروازه حریف ایجاد کردند اما نتوانستند از هیچ یک از آنها استفاده کنند.

پس از آن بازی متعادل شد تا دقایق پایانی نیمه اول که سیریگو در دو صحنه، دروازه تورینو را نجات داد. ابتدا در دقیقه 45، روی یک ضربه آزاد، لئوناردو بونوچی می توانست با ضربه سر کار را تمام کند اما سیریگو با واکنشی سریع، توپ را به بیرون فرستاد.

سپس در اولین دقیقه از وقت های تلف شده، ضربه والی رونالدو بعد از برخورد به بازیکن حریف مقابل دی لیخت قرار گرفت اما ضربه او از فاصله ای نزدیک را سیریگو با واکنشی عالی دفع کرد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

نیمه دوم را دو تیم متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد.

اما پس از آن این بازیکنان یوونتوس ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه 57، شوت محکم رونالدو می توانست بیانکونری را پیش بیندازد اما باز هم سیریگو مانع از باز شدن دروازه تیمش شد.

برتری یوونتوس ادامه پیدا کرد و چیزی نمانده بود که در دقیقه 69، چیزی نمانده بود که گونسالو ایگواین با یک ضربه والی دیدنی، دروازه تورینو را باز کند ولی باز هم سیریگو با واکنشی خیره کننده دروازه تیمش را بسته نگه داشت.

ولی سرانجام در دقیقه 70 یووه به گل رسید. روی یک ضربه کرنر بلند به تیر دوم بود که توپ با پاس عرضی ایگواین به دی لیخت رسید و او هم با یک ضربه والی، کار را تمام کرد. که ویدیو این گل را می توانید ببینید.

تورینو می توانست خیلی زود کار را به تساوی بکشد اما واکنش عالی شزنی روی ضربه آنسالدی، مانع از باز شدن دروازه یووه شد.

در دقایق باقی مانده هر دو تیم تلاش زیادی کردند تا به گل های بعدی برسند و حتی تورینو در وقت های اضافه می توانست به گل تساوی برسد ولی هیچ یک از موقعیت های دو تیم به ثمر ننشست و بازی با همان یک گل به سود یووه به پایان رسید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا