Ultimate magazine theme for WordPress.
دانلود سریال موچین قسمت 16 شانزدهم

دانلود سریال به رنگ خاک قسمت ششم

سریال به رنگ خاک قسمت 6 ششم

سایت راشدون | دانلود فیلم و سریال: دانلود سریال به رنگ خاک قسمت 6 ششم را برای شما آماده کرده ایم که در ادامه می توانید بصورت آنلاین تماشا کنید و با لینک مستقیم با دو کیفیت عالی و بالا HD و متوسط با حجم کم دانلود کنید.

[دانلود سریال به رنگ خاک قسمت 6 ششم نسخه 720p HD]
[نسخه 480p]
[لینک کمکی]

برای دانلود تمام قسمت های سریال به رنگ خاک کامل اینجا کلیک کنید

زمان پخش و ساعت تکرار قسمت ۶ ششم سریال به رنگ خاک

سریال به رنگ خاک از جمعه 10 آبان هر شب ساعت 22:15 از شبکه یک سیما پخش می شود. تکرار آن ساعت یک و نیم بامداد، نه و نیم صبح و پانزده روز بعد است. این سریال از شبکه تماشا هم پخش می شود.

خلاصه داستان

نام قبلی این سریال دردانه های خلیج فارس بود که به به رنگ خاک تغییر کرده است، داستان سریال به رنگ خاک در مورد مهرداد و اتفاقاتی است که برای او پیش می آید. در خلاصه داستان این سریال آمده است: مهرداد که در جزیره هرمز به کار آموزش غواصی مشغول است دلباخته دختر ناخدا جمات است در حالی که ناخدا مخالف جدی ازدواج این دو است؛ از سوی دیگر تیم خلافکاری به شدت در پی مهرداد هستند و او نیز هر روز برای یافتن شیئی قدیمی به زیر آب میرود و غواصی میکند و…

بازیگران

بازیگران برجسته و معروفی در این سریال ایفای نقش می کنند که عبارتند از: پوریا پورسرخ، محمود پاک نیت، برزو ارجمند، سیاوش طهمورث، بیتا سحرخیز، فرشته سرابندی، مجید سعیدی، امیر کاظمی، هستی فرحی، مهدی صبایی، عزت الله رمضانی فر، علیرضا جعفری، کیوان ساکت اف، اتابک نادری، زهرا سعیدی، شهروز ابراهیمی و….

دانلود سریال موچین قسمت 16 شانزدهم
دانلود سریال آقازاده
دانلود فیلم بنفشه آفریقایی
دانلود فیلم خوب بد جلف 2 ارتش سری
دانلود فیلم پسرکشی
دانلود فیلم لتیان
بروزترین مداحی‌ها را از کانال‌های زیر دریافت کنید