اخبار

شیرین صمدی مجری کدام برنامه صدا و سیما بود؟ + فیلم کشف حجاب

شیرین صمدی مجری کدام برنامه صدا و سیما بود؟ دلیل ممنوع تصویر شدن + فیلم کشف حجاب

کشف حجاب, شیرین صمدی, اغتشاشات 1401 - شیرین صمدی مجری کدام برنامه صدا و سیما بود؟ + فیلم کشف حجاب

به گزارش راشدون؛ شیرین صمدی مجری سابق صدا و سیما کشف حجاب کرد؛ برای برخی سوال شده که شیرین صمدی مجری کدام برنامه بوده است؟ که در ادامه توضیح خواهیم داد به همراه فیلم کشف حجاب.

شیرین صمدی مجری کدام برنامه بود؟

نخستین فعالیت او در عرصه اجرا از شبکه اصفهان شروع شد و در سال ۸۳ وارد صدا و سیما شد و برنامه مسیر سبز جوانی نخستین تجربه جدی او بود و بعد از مدتی نیز وارد حوزه خردسالان شد. او از سال ۹۱ وارد شبکه یک سیما شد. او در برنامه صبح بخیر ایران و همچنین سیمای خانواده هم مجری بود.

ماجرای ممنوع الکار شدن شیرین صمدی مجری صدا و سیما

او در سال ۱۳۹۶س از بازی در یک تئاتر و منتشر نمودن عکس و تیزر آن در شبکه اجتماعی، از کار برکنار شد. او می گوید که در این عکس بی حجاب هم نبود ولی از او ایراد گرفته شده است.
در تاریخ ۲۳ تیر ماه سال ۱۴۰۰ او عکسی بی حجاب از خودش منتشر کرد و به کار خود در تلویزیون ایران به طور کل پایان داد.

شیرین صمدی کیست؟

او زاده آذر ماه سال ۱۳۶۳ در شهر اصفهان است. شیرین صمدی مدرک لیسانس رشته علوم اجتماعی را دارد و از مجریان قدیمی برنامه کودک و برنامه های جدید صدا و سیما است و البته به بازیگری هم علاقه داشته است.

او در اواخر سال 1376 بازیگری را در شهر زادگاهش آغاز کرد و فقط 15 ساله بود که داور دوره چهاردهم جشنواره کودک و نوجوان شد و در سال های بعد هم داور سازمان ملی را بعهده داشته است.

شیرین صمدی در تاریخ ۲۳ تیر ماه سال ۱۴۰۰ او عکسی بی حجاب از خودش منتشر کرد و به کار خود در صدا و سیما به طور کل پایان داد.

فیلم کامل کشف حجاب شیرین صمدی

مجری سابق تلویزیون، با انتشار یک ویدیو در اینستاگرام خود نوشت: «مرسی که از من بی‌اجازه فیلم می‌گیرین، البته باعث افتخاره. ولی مثل این دوست محترم برام بفرستین. اینجا ایران است.»

شیرین صمدی مجری کدام برنامه صدا و سیما بود؟

5/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا