اخبار

فیلم کامل ماجرای کشته شدن آرنیکا قائم مقامی + علت مرگ و فوت او

ماجرای مرگ آرنیکا قائم مقامی + فیلم بررسی کشته شدن یا فوت او

اغتشاشات 1401, آرنیکا قائم مقامی - فیلم کامل ماجرای کشته شدن آرنیکا قائم مقامی + علت مرگ و فوت او

به گزارش راشدون؛ در این پست به بررسی ماجرای مرگ آرنیکا قائم مقامی می پردازیم؛ که علت مرگ و فوت آرنیکا قائم مقامی چیست؟ آیا آرنیکا قائم مقامی بدست نیروهای امنیتی کشته شده است صحت دارد یا شایعه سازی رسانه های ضد انقلاب است؟

آرنیکا قائم مقامی کیست؟ و اهل کجاست؟

آرنیکا قائمی دختر 17 ساله اهل تهران است که در بیمارستان گلستان درگذشت. در ادامه فیلم ماجرای مرگ آرنیکا قائم مقامی می پردازیم.

فیلم ماجرای مرگ آرنیکا قائم مقامی

اغتشاشات 1401, آرنیکا قائم مقامی - فیلم کامل ماجرای کشته شدن آرنیکا قائم مقامی + علت مرگ و فوت او

جزئیات جدید فوت آرنیکا قائم مقامی از زبان بازپرس ویژه قتل | مرگ آرنیکا در اغتشاشات و بر اثر ضربات باتوم صحت دارد؟

بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جرائم جنایی تهران در رابطه با پرونده فوت آرنیکا قائم‌مقامی و اینکه از بالکن اتاق خواب منزل‌شان سقوط کرده، گفت: پدر این مرحومه شنبه یکم آبان به کلانتری ۱۰۲ پاسداران مراجعه و اعلام می‌کند فرزندش ۱۰ روز پیش از ارتفاع سقوط کرده و روز شنبه فوت کرده است. همچنین عکس آرنیکا قائم مقامی را اینجا ببینید.

اغتشاشات 1401, آرنیکا قائم مقامی - فیلم کامل ماجرای کشته شدن آرنیکا قائم مقامی + علت مرگ و فوت او

 به گزارش همشهری آنلاین از مرکز رسانه قوه قضاییه، ادعای کشته شدن آرنیکا قائم‌ مقامی در اغتشاشات اخیر نیز مانند چندین ادعای قبلی دروغ بوده و مرگ این دختر نوجوان هیچ ارتباطی با حوادث اخیر ندارد.

در ادامه اخبار جعلی و دروغ از کشته شدن دختران نوجوان در اغتشاشات اخیر، اخیرا تصاویری از دختری نوجوان به نام آرنیکا قائم مقامی، ۱۷ ساله منتشر شده و عده‌ای مدعی شده‌اند وی در جریان تجمعات و توسط ضربات متعدد باتوم کشته شده است.

اما بررسی‌ها نشان می‌دهد این ادعا نیز مانند چندین ادعای قبلی دروغ بوده و مرگ این دختر نوجوان هیچ ارتباطی با حوادث اخیر ندارد.

بازپرس ویژه قتل دادسرای جنایی تهران اظهار داشت: در همان روز موضوع با بازپرس قتل یعنی بنده مطرح و پرونده قضایی در این خصوص تشکیل می‌شود.

حسین‌پور تصریح کرد: دختر نوجوان ۱۰ روز پس از حادثه، تحت درمان و مراقبت بوده که متاسفانه در نهایت به علت شدت جراحات جان خود را از دست داده است.

وی با بیان اینکه مرحومه آرنیکا قائم مقامی از بالکن اتاق خواب منزل‌شان در طبقه پنجم به زمین سقوط کرده، گفت: احتمال هل داده شدن او توسط شخص دیگری وجود ندارد زیرا براساس تحقیقات، متوفی طبق عادت، قبل از خواب در اتاقش را قفل می‌کرده است. 

بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جرائم جنایی تهران افزود: پزشکی قانونی، علت  فوت این مرحومه را سقوط از ارتفاع  اعلام کرده است؛ مرحومه از ناحیه شکم زمین خورده و کبد و طحالش آسیب دیده و همین امر موجب فوتش شده است. 

حسین پور ادامه داد: با این وجود باید منتظر نتایج آزمایشات سم‌شناسی بود بعد از دریافت نتایج آزمایشات است که می‌توان گفت آیا او قرص و داروی خاصی مصرف کرده بوده یا  سرگیجه احتمالی علت سقوط او بوده است.

وی با تاکید بر  اینکه دستور نمونه برداری از ادرار و خون مرحومه جهت سم شناسی صادر شده است، افزود: متوفی سابقه بیماری قبلی و مصرف دارو هم نداشته است. 

بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جرائم جنایی تهران تصریح کرد: والدین مرحومه ساعت ۵:۴۵ دقیقه صبح وقتی مرحومه در اتاقش را باز نمی‌کند، دنبال او می‌گردند و پیکر او را در حیاط خانه پیدا می‌کنند.

وی افزود: متوفی در زمان حادثه زنده بوده و با پدر و مادر خود صحبت هم کرده است، سپس او را به بیمارستان منتقل می‌کنند که ۱۰ روز هم در بیمارستان بستری بوده و متاسفانه فوت می‌کند.

حسین پور تصریح کرد: مانند همه پرونده‌های فوت دیگر، دستورات لازم صادر شده و پدر مرحومه برای انجام مراسم تدفین و خاکسپاری اقدام کرده تا اینکه امروز، خبرگزاری‌های معاند اعلام کردند این مرحومه در اغتشاشات و بر اثر ضربات باتوم فوت کرده است. 

وی تاکید کرد: پدر مرحومه پس از شنیدن این خبر کذب به مراجع قضایی مراجعه و از این موضوع شکایت داشته که چه افرادی و چرا این خبر را اعلام کرده‌اند؟ 

حسین پور بیان کرد: خبر فوت مرحومه آرنیکا قائم مقامی در اغتشاشات و بر اثر ضربات باتوم، از مبنا کذب بوده و مشخص نیست با چه هدفی و چگونه چنین دروغ و شایعه سازی‌ ترتیب داده شده است. 

بازپرس قتل تهران درباره اینکه چرا مرحومه «آرنیکا قائم مقامی» را برای مداوا به بیمارستان گلستان ارتش برده‌اند، گفت: در کل کشور اینگونه است که وقتی برای شخصی در منطقه‌ای حادثه ای رخ می‌دهد، او را به نزدیک‌ترین مرکز درمانی می برند؛ در این حادثه نیز محل سقوط در نزدیکی بیمارستان ارتش بوده است که طبیعتا این مرحومه را  به آنجا انتقال داده‌اند.

فیلم ماجرای مرگ آرنیکا قائم مقامی

5/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا