فیلم کامل نحوه شهادت شهید روح الله عجمیان + اعتراف قاتلان

شهید سید روح الله عجمیان کیست؟ فیلم کامل نحوه شهادت شهید عجمیان و اینکه چگونه کشته شد را در ادامه ببینید

شهید امنیت, شهید, شهادت, اغتشاشات 1401 - فیلم کامل نحوه شهادت شهید روح الله عجمیان + اعتراف قاتلان

به گزارش راشدون؛ سید روح الله عجمیان جوان بسیجی که که برای تامین امنیت در اغتشاشات روز پنج‌شنبه( ۱۲ آبان ۱۴۰۱ ) کرج بود که به شکل وحشیانه‌ای مورد حمله‌ی داعشی‌های وطنی قرار گرفت و با ضربه چاقو به درجه رفیع شهادت نائل آمد. در ادامه می توانید فیلم نحوه و لحظه شهادت شهید عجمیان و اعترافات قاتلان و متهمان را ببینید.

شهید سید روح الله عجمیان کیست؟

شهید عجمیان متولد ۲۰ بهمن ۱۳۷۴ بود که سابقه‌ی عضویت ۱۲ ساله در بسیج حوزه ۴۱۷ شهدای کمالشهر را داشت. پنج‌شنبه ۱۲ آبان ماه ۱۴۰۱ در حوالی بهشت سکینه استان کرج، اغتشاشگران و داعشی‌های داخلی دست به اقدامات هنجارشکنانه زده و با یک برنامه‌ی از پیش تعیین شده، چندین تن از نیروهای انتظامی و همچنین یک جوان بسیجی سید روح الله عجمیان را به شهادت رساندند.

وی تنها بسیجی شهید در این واقعه بوده و با اقدام به‌موقع خود از شهادت دیگر بسیجیان حاضر در این اعتراض خیابانی جلوگیری کرد. 

فیلم نحوه شهادت شهید عجمیان + اعتراف قاتلان و متهمان

روح الله عجمیان ، بسیجی البرزی که در ناآرامی‌های اخیر توسط آشوبگران به فیض شهادت نائل آمد، حال قاتلان بعد از دستگیری نحوه شهادت را اعتراف می‌کنند.

شهید عجمیان چگونه کشته شد و به شهادت رسید؟

یکی از دوستان این بسیجی شهید، در گفت‌وگویی از نحوه شهادت این جوان مدافع امنیت پرده برداشت و از محاصره شهید توسط اشرار خیابانی خبر داد.
وی تصریح کرد: «آشوبگران پس از محاصره سید روح‌الله، با ضربه چاقو به کمر وی، او را به شهادت رساندند. پس از اینکه اغتشاشگران به شهید چاقو می‌زنند، همزمان چندین نفر از این آشوبگران به وی مجددا حمله می‌کنند.» 
بر اساس تحقیقات میدانی، بسیجی شهید، روح‌الله عجمیان در بلوار بهشت سکینه کمالشهر کرج به درجه شهادت نائل آمده است. همچنین زمانی که اغتشاشگران این شهید امنیت را محاصره می‌کنند، وی به جهتی حرکت کرده که حمله داعشیان به دیگر بسیجیان مدافع امنیت دفع شود و فقط خودش مورد حمله این اشرار قرار بگیرد.

شهید عجمیان کیست + بیوگرافی

شهید عجمیان متولد ۲۰ بهمن ۱۳۷۴ بود که سابقه‌ی عضویت ۱۲ ساله در بسیج حوزه ۴۱۷ شهدای کمالشهر را داشت. پنج‌شنبه ۱۲ آبان ماه ۱۴۰۱ به دست اغتشاش گران به شهادت رسید.

فیلم مراسم وداع و تشییع پیکر این شهید بزرگوار

مراسم وداع با پیکر شهید امنیت سید روح‌الله عجمیان، عصر شنبه (۱۴ آبان ۱۴۰۱) در معراج شهدا برگزار شد. شهید سید روح‌الله عجمیان، متولد سال ۱۳۷۴ در کوهدشت لرستان و از بسیجیان حوزه ۴۱۷ شهدای کمالشهر کرج بود وی در منطقه خرمدشت کرج در اثر جراحت شدید با ضربات چاقو به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

5/5 - (6 امتیاز)

‫3 نظرها

  1. من فقط درتعجب هستم از این همه ادم که فقط دارند نگاه میکنند ورد میشند واقعا شرم بر شما باد اگه عزیزان خودتون هم بودندنگاه میکردید ومیرفتید ؟؟؟ای خداکه اگه من بودم اونجا باهرچیز چوب یادست خالی از این بسیجی دفاع میکردم.واقعا که نمیدونم چی بگم یعنی ایجاایران هستش چرابعضی هامون انقدر بی تفاوت شدیم

  2. این حرومزاده ها رو بگیرید بکشید اجازه دفن ندید اویزون کنید از تیرک تا کلاغها و کرکسها جنازه شون ریز ریز کنن .بعدم لش متعفنشون رو بندازید تو قفس کفتارها .بازدید عموم بدید برای دیدن صحنه دریدنشون

    1. میدونم که واقعا اعصاب خوردکن هستش این صحنه ولی عزیز جان مانمیخاهیم مثل اینا داعشی رفتار کنیم همون اعدام باطناب خوبه حتی کسی که باگوشی فیلم گرفته هم باید اعدام بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا