اخبار سیاسی

فیلم کامل | درگیری دختر عرب مقابل سفارت عراق در دانمارک با اهانت کننده به قرآن

در چند روز اخیر شاهد هتک حرمت به قرآن کریم در کشور سوئد و دانمارک بودیم که در ادامه ویدیو و فیلم کامل دختر عرب مقابل سفارت عراق در دانمارک با فردی که می‌خواست قرآن را بسوزاند درگیر شد. پلیس وارد عمل شد و او را دستگیر کرد و قرآن را به شخص تحویل داد!!!

هتک حرمت و آتش زدن قرآن کریم در سوئد و دانمارک

یک روز پس از اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم در سوئد به بهانه آزادی بیان، این‌بار یک گروه راست‌افراطی در دانمارک، به آتش زدن یک نسخه از قرآن کریم مبادرت کرد.

بنابر گزارش شبکه TRT ترکیه، این اقدام تحت حفاظت پلیس دانمارک و توسط گروه Danske Patrioter انجام شد و پرچم عراق را نیز به آتش کشید.

در ویدیوهایی که توسط این گروه در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، بنرهایی در دست اعضای این گروه وجود دارد که شعارهایی علیه اسلام روی آنها نوشته شده است.

این گروه گفت که این اقدام را در اعتراض به حمله به سفارت سوئد در بغداد انجام داده است.

به گزارش ایرنا، صدها معترض سحرگاه پنجشنبه ۲۹ تیرماه در اعتراض به احتمال سوزاندن مجدد قرآن در سوئد در مقابل سفارت عراق در استکلهم، به سفارت سوئد در مرکز بغداد یورش بردند و با بالا رفتن از دیوارهای سفارت، آن را به آتش کشیدند.

پلیس سوئد روز چهارشنبه در اقدامی تحریک آمیز بار دیگر مجوز آتش زدن قرآن در مقابل سفارت عراق در استکهلم برای همان فردی که پیش‌تر مرتکب این عمل شنیع و هتک حرمت شده بود را صادر کرد.

«سلون مومیکا» روز پنجشنبه بار دیگر در حرکتی موهن و اسلام ستیزانه، اقدام به پاره و لگد کردن صفحات این کتاب آسمانی و پرچم عراق در مقابل سفارت عراق در استکهلم کرد.

5/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا