سایر

ماجراجویی در سفر همراه با بوکینگ

بوکینگ یکی از شرکت های باسابقه در زمینه گردشگری و اجرای تورهای مختلف داخلی و خارجی می باشد. علاقه انسان به سفر و گردشگری در طی زمان و دوره های مختلف کم نشده و حتی بیشتر هم شده است. امروزه شرایط رفتن به یک مسافرت یا طبیعت گردی نسبت به گذشته تغییر کرده و بسیاری از افراد تمایل دارند که خدمات سفر خود را به یک شرکت یا گروه متخصص بسپارند. شرکت های زیادی در این زمینه فعالیت دارند ولی کیفیت خدمات آنها با یکدیگر متفاوت است. شرکت بوکینگ با ارائه دامنه وسیعی از خدمات با کیفیت بالا، توانسته رضایت بسیاری از افراد را به خود جلب کند.

رپورتاژ آگهی - ماجراجویی در سفر همراه با بوکینگ

خدمات بوکینگ

یکی از مواردی که مجموعه بوکینگ را نسبت به سایر رقیبان متمایز کرده است، دامنه وسیع خدماتی است که ارائه می کند. از مهمترین خدمات این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • ارائه اطلاعات لازم برای داشتن یک انتخاب عالیاطلاعات کاملی که توسط این مجموعه ارائه می شود به کاربر کمک می کند تا بهترین انتخاب را برای سفر داشته باشد. با بررسی سایت بوکینگ می توان تمام اطلاعات لازم در خصوص سفر را کسب کرد و نیاز چندانی به پرس و جو در سایت ها و ارتباط با مجموعه های دیگر نخواهد بود.
 • هزینه های پایین آن نسبت به سایر رقیبان: با یک مقایسه ساده قیمت خدمات بوکینگ با سایر مجموعه ها، می توان به نرخ پایین خدمات پی برد. این مجموعه سعی دارد که نیاز مخاطبان در سطح های مختلف را تامین کند.
 • جوابگوی نیاز کاربران در کمترین زمان ممکن: به محض مشخص کردن سفر و خدمات مورد نظر، کارشناسان بوکینگ آن را تایید و در کمترین زمان ممکن با مخاطب ارتباط برقرار می کنند.
 • پشتیبانی تمام وقت: قطعا یکی از خدمات مهم در هر مجموعه گردشگری، کیفیت پشتیبانی است. بوکینگ سعی کرده در تمام روزهای هفته و ساعات شبانه روز با بکارگیری یک تیم حرفه ای به سوالات کاربران جواب دهد و اقدام به حل مشکلات گردشگران کند.

بررسی قوانین بوکینگ

قوانین بوکینگ به صورت یک قرارداد قانونی بین مخاطبین و این مجموعه بوده که قبل از استفاده از خدمات باید توسط مشتری بررسی و مورد تایید قرار گیرد. لازمه ثبت نام در سایت و استفاده از خدمات این مجموعه، بررسی و تایید قوانین آن است. قوانین این مجموعه به صورت مجزا و در دسته بندی های مختلف عنوان می شود که این دسته بندی ها شامل موارد زیر می باشند.

 • قوانین مربوط به حریم خصوصی کاربران
 • شرایط و قوانین مرتبط با نحوه خرید بلیط هواپیما
 • قوانین مربوط به تغییر نام و نام خانوادگی در شرکت هواپیمایی ماهان
 • جزئیات مربوط به محدودیت ها در مسیر هواپیمایی ماهان
 • قوانین مربوط به صدور بلیط برای کودکان بدون همراه در مسافرت
 • شرایط و قوانین بلیط چارتری
 • قوانین مربوط به پروازهای داخلی و خارجی
 • و…

اجرای تورهای مختلف مسافرتی

خدمات مجموعه بوکینگ، اجرای تورهای مختلف گردشگری در داخل و خارج از کشور است. این مجموعه که فعالیت خود را از سال 1386 آغاز کرده، تجربه بالایی در اجرای تورهای مختلف دارد. آشنایی کارشناسان این مجموعه با قوانین و موقعیت جغرافیایی شهرها و کشورهای مختلف، امکان سفر را برای مسافران لذت بخش تر کرده است. قطعا سفر بدون اطلاعات کافی از شرایط و موقعیت مقصد می تواند مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد. بوکینگ با داشتن اطلاعات کافی در خصوص بسیاری از مقصدها، می تواند راهنمایی مطمئن برای لذت بردن از سفر باشد.

اجرای تورهای خارجی بوکینگ و کیفیت خدمات آن یکی از مهمترین فعالیت های مجموعه به شمار می آید. خدمات تورهای خارجی با توجه به تفاوت فرهنگی، زبانی و جغرافیایی نسبت به تورهای داخلی مهمتر است و تاثیر مستقیمی روی کیفیت سفر دارد. این مجموعه سعی کرده با ارائه بهترین خدمات در سفرهای خارجی، رضایت بسیاری از مشتریان و مسافران خود را جلب کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفرهای داخلی و خارجی و همچنین راهنمایی های لازم، می توان با کارشناسان بوکینگ ارتباط برقرار کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا