اخبار اقتصادی

تاریخ واریز مستمری بهزیستی بانک رفاه فروردین 1403

جدیدترین و آخرین اخبار مستمری بهزیستی - تاریخ واریز مستمری بهزیستی بانک رفاه فروردین 1403

به گزارش سرویس خبری راشدون ، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد که از این پس مستمری مددجویان بهزیستی توسط سازمان هدفمندی یارانه‌ها واریز می‌شود.

علیرضا انجلاسی در این باره اظهار کرد: مستمری امسال مددجویان سازمان بهزیستی نسبت به سال گذشته با افزایش ۳۰ درصدی همراه بوده است.

وی ضمن تشریح سرانه‌های پرداختی مستمری، گفت: براین اساس خانوارهای یک نفره ماهیانه یک میلیون تومان، ۲ نفره یک میلیون و ۴۲۰ هزار تومان، ۳ نفره ۲ میلیون تومان، چهار نفره ۲ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان و خانواده پنج نفره و بالاتر سه میلیون و ۱۵۰ هزار تومان دریافت خواهند کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بهزیستی کشور درخصوص زمان واریز مستمری‌ها نیز توضیح داد: براساس جز ۲ بند الف تبصره ۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۳ کل کشور مبنی بر پرداخت مستقیم به ذی نفع نهایی مقرر شده از فروردین‌ماه مستمری مددجویان تحت پوشش از طریق سازمان هدفمندی یارانه‌ها به صورت مستقیم به حساب مددجویان واریز شود این درحالیست که پیش از این و طی سنوات گذشته این اقدام توسط سازمان بهزیستی صورت می‌گرفت.

چرا مستمری بهزیستی فروردین ۱۴۰۳ واریز نشده

دو روز از گذشته واریز مستمری بهزیستی فروردین 1403 می‌گذرد اما هنوز هیچ پولی به حساب مددجویان واریز نشده است. اگرچه جدول زمان‌بندی پرداخت مستمری تاریخ بیستم هر ماه را نشان می‌دهد، برخی از مددجویان اعلام کرده‌اند که در برخی ماه‌ها واریز مستمری با تاخیر انجام می‌شود.
در حال حاضر علت دقیق عدم واریزی مستمری بهزیستی فروردین 1403 مشخص نشده است. جالب است که مستمری مددجویان کمیته امداد با افزایش 30 درصد پرداخت شده است، اما مددجویان بهزیستی هنوز وجه خود را دریافت نکرده‌اند.

برخی از مددجویان اعلام کرده‌اند که تاریخ واریز به حساب‌های آن‌ها 27 فروردین ماه است، این اطلاعات بر اساس تماسی که با سازمان بهزیستی برقرار کرده‌اند، اعلام شده است. همچنین برخی از منابع خبری اعلام کرده‌اند که واریز مستمری مددجویان بهزیستی در تاریخ 30 فروردین 1403 انجام می‌شود.

مبلغ مستمری بهزیستی بانک رفاه برای فروردین 1403 به شرح زیر است:

مستمری ماهانه خانواده‌های تک‌نفره:1,001,000 تومان
مستمری ماهانه خانواده‌های 2 نفره:1,417,000 تومان
مستمری ماهانه خانواده‌های 3 نفره:1,982,500 تومان
مستمری ماهانه خانواده‌های 4 نفره:2,548,000 تومان
مستمری ماهانه خانواده‌های 5 نفره و بیشتر:3,133,000 تومان

4.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا