اخبار اقتصادی

نتایج قرعه کشی خودروهای برقی وارداتی + اعلام نتایج و لیست برندگان سامانه یکپارچه

خودرو برقی, اخبار خودرو - نتایج قرعه کشی خودروهای برقی وارداتی + اعلام نتایج و لیست برندگان سامانه یکپارچه

بنابر اطلاعیه منتشر شده در سامانه یکپارچه خودروهای برقی، نتایج تخصیص این خودروها به متقاضیان در سامانه قابل مشاهده است.
به گزارش کارنامه، با توجه به تعداد بسیار زیاد متقاضیان و تعداد کم خودروها، برخلاف سامانه خودروهای بنزینی وارداتی اولویتی به افراد تخصیص داده نشده و صرفا همین تعداد خودروی موجود در سامانه میان متقاضیان قرعه کشی شده است.

بنابر اعلام رئیس سازمان توسعه تجارت در صورتی که متقاضی برنده نشده باشد، مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان پول او از حالت بلوکه خارج شده و مجددا پس از اعلام شرایط جدید فروش می‌تواند نسبت به ثبت‌نام جدید اقدام کند.

برای مشاهده نتایج تخصیص خودرو اینجا را کلیک کنید.

اعلام نتایج قرعه کشی خودرو برقی

ثبت نام خودروهای وارداتی برقی با همکاری دولت و با هدف جلوگیری از آلودگی محیط زیست و مصرف سوخت های فصیلی آغاز شد و به دلیل استقبال زیاد متقاضیان ثبت نام کننده و تعداد کم خودرو های برقی وارداتی، قرعه کشی میان متقاضیان خودرو برقی برگزار خواهد شد و این سوال برای متقاضیان خودروهای برقی وارداتی وجود دارد که نتایج قرعه کشی خودرو های برقی چه زمانی اعلام می شود و نحوه مشاهده لیست برندگان چگونه است.

به دلیل اهمیت اطلاع متقاضیان از تمامی مراحل اعلام نتایج قرعه کشی خودرو برقی سامانه یکپارچه و جهت راهنمایی این دسته از افراد در ادامه این مقاله توضیحات کاملی در خصوص زمان اعلام نتایج قرعه کشی خودرو برقی ارائه شده و به بررسی نحوه مشاهده نتایج قرعه کشی خودرو برقی در سایت و لیست برندگان قرعه کشی خودرو برقی وارداتی پرداخته شده است.

زمان اعلام نتایج قرعه کشی خودرو برقی

تمامی افرادی که ثبت نام خودرو برقی وارداتی را در سامانه یکپارچه خودرو برقی انجام داده اند، پیگیر نتایج قرعه کشی این خودرو ها هستند و اطلاع از زمان اعلام نتایج قرعه کشی خودرو برقی برای 140 هزار متقاضی دریافت خودرو برقی از اهمیت زیادی برخوردار است. بر اساس اطلاعیه های اعلام شده زمان اعلام نتایج قرعه کشی خودرو برقی وارداتی روز دوشنبه 7 خرداد ماه سال 1403 می باشد و متقاضیان می توانند با ورود به سامانه یکپارچه فروش خودروهای برقی به نشانی evauto.ir نتایج قرعه کشی خودرو برقی را مشاهده کنند.

زمان اعلام نتایج قرعه کشی خودرو برقی وارداتی علاوه بر افرادی که در لیست برندگان قرعه کشی وجود دارند، برای افرادی که در قرعه کشی برنده نشده اند نیز مهم است و این افراد پس از اعلام نتیجه قرعه کشی خودرو برقی می توانند پول بلوکه شده خود را پس از گذشت حداکثر 48 ساعت از قرعه کشی، از بانک ها برداشت نمایند.

لازم به ذکر است پس از گذشت زمان اعلام نتایج قرعه کشی خودرو برقی وارداتی و مشاهده نتایج قرعه کشی، اولویت بندی برای تحویل 10 هزار خودروهای برقی به متقاضیان انجام خواهد شد و ثبت نام سایر متقاضیان باطل خواهد شد. پیش بینی می شود مهلت دقیق تکمیل و پرداخت وجه برندگان قرعه کشی خودرو برقی از طریق پیامک به آن ها اعلام خواهد شد و زمان تحویل خودرو های برقی به برندگان نیز به صورت فوری و حداکثر تا 90 روز می باشد.

نحوه مشاهده نتایج قرعه کشی خودرو برقی

تمامی افرادی که حساب خود را وکالتی کرده و پس از بلوکه کردن 100 میلیون تومان در آن، ثبت نام خود را در سامانه یکپارچه فروش خودروهای برقی انجام داده اند پس از اعلام نتایج قرعه کشی خودرو برقی می توانند به سایت evauto.ir مراجعه کرده و نتایج قرعه کشی خودرو برقی را مشاهده کنند. متقاضیان در صورت برنده شده در این قرعه کشی می بایست پس از اولویت بندی، تکمیل وجه خودرو وارداتی برقی را در زمان مشخص شده انجام دهند. در ادامه راهنمای تصویری نحوه مشاهده نتایج قرعه کشی خودرو برقی ارائه شده است.

داوطلبان برای مشاهده نتایج قرعه کشی خودرو برقی در ابتدا می بایست نشانی evauto.ir را در مرورگر خود وارد کنند.

نحوه مشاهده نتایج قرعه کشی خودرو برقی

در مرحله بعد به سامانه یکپارچه عرضه خودروهای برقی وارد خواهند شد و برای ورود به حساب کاربری خود و مشاهده جواب قرعه کشی می بایست بر روی (ورود) کلیک کنند.

زمان اعلام نتایج قرعه کشی خودرو برقی

در این بخش افراد می بایست کد ملی و کلمه عبور خود را وارد نمایند و پس از ورود به حساب کاربری خود می توانند در زمان اعلام نتایج قرعه کشی خودرو برقی وارداتی، نتایج قرعه کشی را مشاهده نمایند.

لیست برندگان قرعه کشی خودرو برقی

لازم به ذکر است افراد در صورت فراموشی رمز عبور خود برای مشاهده نتایج قرعه کشی خودرو برقی، می توانند با کلیک بر روی (فراموشی رمز عبور) رمز خود را بازیابی کنند.

بیشتر بخوانید: لیست خودرو های برقی وارداتی

لیست برندگان قرعه کشی خودرو برقی

همانطور که در قسمت های قبل گفته شد، تمامی افرادی که 100 میلیون تومان در حساب وکالتی خود بلوکه کرده و ثبت نام خودرو های وارداتی برقی را انجام داده بودند، پیگیر اطلاعیه ها و مشاهده لیست برندگان قرعه کشی خودرو برقی و اعلام نتایج آن هستند. نتایج قرعه کشی خودروهای برقی وارداتی 7 خرداد ماه 1403 در سامانه یکپارچه فروش خودروهای برقی اعلام خواهد شد.

همه کسانی که قصد مشاهده لیست برندگان قرعه کشی خودرو برقی را دارند باید بدانند که سامانه یکپارچه لیستی از برندگان قرعه کشی این خودروها ارائه نخواهد کرد و داوطلبانی که قصد مشاهده برندگان قرعه کشی خودرو برقی را دارند می بایست با ورود به سایت evauto.ir و ورود به پنل کاربری خود، نتیجه قرعه کشی خودرو برقی را مشاهده کنند و در صورت برنده شده و مشخص شدن اولویت بندی، تکمیل وجه خودرو را در زمان اعلام شده، انجام دهند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا