اخبار ورزشی

فیلم کشتی حسن یزدانی مسابقات مجارستان 2024 (کامل)

حسن یزدانی, اخبار کشتی - فیلم کشتی حسن یزدانی مسابقات مجارستان 2024 (کامل)

در ادامه فیلم کشتی های حسن یزدانی در مسابقات مجارستان 2024 را کامل می توانید تماشا کنید.

حسن یزدانی طلا گرفت، او در دیدار پایانی و فینال ترنت هیدلی از آمریکا را با نتیجه 12 بر 2 مغلوب کرد و به مدال طلا دست یافت. او مثل سایر کشتی‌های امروز‌ با حملات متوالی اجازه خودنمایی به رقیب آمریکایی نداد و پایانی خوش‌ را در بوداپست رقم زد. در ادامه می توانید فیلم کشتی حسن یزدانی و ترنت هیدلی آمریکایی در فینال را تماشا کنید.

فیلم کشتی حسن یزدانی و ترنت هیدلی آمریکایی فینال

حسن یزدانی در فینال وزن 86 کیلوگرم مسابقات کشتی آزاد رنکینگ اتحادیه جهانی مجارستان، مقابل ترنت هیدلای از آمریکا با نتیجه 12 بر 2 به پیروزی رسید و مدال طلا را بر گردن آویخت.

در وزن 86 کیلوگرم حسن یزدانی در دور نخست مسابقات مجارستان 2024 با نتیجه 13 بر 2 اتهان راموس از پورتوریکو را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد با نتیجه 12 بر 2 هایتو ایشیگورو از ژاپن را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. یزدانی با برتری 10 بر 0 برابر عظمت دولت بیکوف دارنده مدال برنز جهان از قزاقستان به فینال مسابقات مجارستان 2024 صعود کرد.

فیلم کشتی حسن یزدانی با دولت بیکوف

پیروزی مقتدرانه یزدانی برابر حریف ژاپنی (مجارستان)

در وزن 86 کیلوگرم حسن یزدانی در دور نخست مسابقات مجارستان 2024 با نتیجه 13 بر 2 اتهان راموس از پورتوریکو را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد با نتیجه 12 بر 2 هایتو ایشیگورو از ژاپن را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. یزدانی در این مرحله به مصاف برنده عظمت دولت بیکوف دارنده مدال برنز جهان از قزاقستان و حریف مجارستانی می‌رود.

فیلم کشتی حسن یزدانی برابر حریف ژاپنی

یزدانی مسابقات مجارستان را با پیروزی آغاز کرد

در وزن 86 کیلوگرم حسن یزدانی در دور نخست مسابقات مجارستان 2024 با نتیجه 13 بر 2 اتهان راموس از پورتوریکو را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد با هایتو ایشیگورو از ژاپن کشتی می‌گیرد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا