اخبار اقتصادی

همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری 1403 بزودی اجرایی می شود

خیلی از بازنشستگان کشوری منتظر افزایش حقوق و همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری در سال 1403 هستند که در ادامه توضیحات نائیب رئیس مجلس شورای اسلامی آقای حاج بابایی در مورد همسان سازی حقوق بازنشستگان را بخوایند.

همسان سازی حقوق بازنشتگان

همسان سازی حقوق بازنشستگان

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی خبر داد
همسان سازی حقوق بازنشستگان اجرایی می شود
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در بودجه مبلغ 50 هزار میلیارد تومان برای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان پیش‌بینی شده است که باید اجرایی شود بنابراین بازنشستگان کشوری دغدغه‌ای نداشته باشند و بدانند که همسان‌سازی حقوق آنان اجرا خواهد شد.
به گزارش راشدون حمیدرضا حاجی‌بابایی افزود: اینکه ما گفته‌ایم حقوق بازنشستگان بر اساس ۹۰ درصد حقوق شاغلان پرداخت می‌شود برای این است که شاغلان ۱۰ درصد کسورات دارند. از سوی دیگر در برنامه هفتم توسعه آمده است که همسان سازی حقوق بازنشستگان باید در سه سال اجرایی شود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی توضیح داد: شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام در برنامه هفتم برای مبالغ ایراداتی گرفت که برطرف شد که اگر برنامه ابلاغ شود و دولت آئین‌نامه را به تصویب برساند، همسان‌سازی اجرایی خواهد شد.

حاجی‌بابایی بیان کرد: از دولت هم خواستاریم در این خصوص اطلاع رسانی کند و به بازنشستگان توضیح دهد تا آنها دغدغه‌ای نداشته باشند.

4.2/5 - (4 امتیاز)

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا