اخبار

بسته ۲۰ گیگ اینترنت انتخابات ❤️ کد فعالسازی ایرانسل و همراه اول رایتل

دولت به مناسبت انتخابات بسته 20 گیگابایتی اینترنت را به کاربران هدیه کرده است. برای برخی سوال است که کد دستوری فعالسازی این بسته ۲۰ گیگ چگونه است و اینکه برای چه برنامه های کاربرد داره که در ادامه توضیح خواهیم داد.

اینترنت - بسته ۲۰ گیگ اینترنت انتخابات ❤️ کد فعالسازی ایرانسل و همراه اول رایتل

بسته 20 گیگابایتی اینترنت انتخابات

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ۲۰ گیگ اینترنت رایگان در قالب یک بسته ۳۰ روزه برای مردم در نظر گرفته تا بتوانند در سکوها و پیام‌رسان‌های داخلی، اخبار مربوط به انتخابات و نامزدهای موردنظر خود را دنبال کنند.

به گزارش راشدون «عیسی زارع‌پور» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صبح امروز (چهارشنبه ۲۳ خرداد) در حاشیه جلسه هیات دولت در حضور خبرنگاران از ارائه ۲۰ گیگ اینترنت رایگان برای دنبال کردن اخبار مربوط به انتخابات خبر داد.

بر اساس این گزارش، امروز پیامکی از سوی اپراتورها شامل کد دستوری برای کلیه کاربران ارسال خواهد شد و هر کاربر در صورت تمایل می‌تواند با شماره‌گیری این کد دستوری از بسته ۲۰ گیگابایتی ترافیک داخلی رایگان (هدیه دولت) برای پیگیری اخبار و مناظرات در پیام‌رسان‌های بومی و شبکه تلوبیون استفاده کنند.

کد دستوری فعالسازی 20 گیگ همراه اول رایتل ایرانسل

اینترنت - بسته ۲۰ گیگ اینترنت انتخابات ❤️ کد فعالسازی ایرانسل و همراه اول رایتل

کد دستوری برای کاربران همراه اول و رایتل #۶۷۳۱۰۰ (ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۷۳ مربع) و برای کاربران ایرانسل #۱۵ (ستاره ۵ ستاره ۱ مربع) است. کافی است این کد دستوری را با سیمکارت خود شماره‌گیری کنید تا بسته اینترنت ۲۰ گیگ برایتان فعال شود.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا