فیلم و صوت

خلاصه بازی منچستر 0 بورنموث 1

برای شما خلاصه بازی منچستر و بورنموث که در تاریخ 2 نوامبر 2019 و 11 آبان 1398 برگزار شد را آماده کرده ایم که در ادامه می توانید ویدیو خلاصه بازی منچستر 0 و بورنموث 1 را ببنید.

نتیجه بازی منچستر و بورنموث

منچستر 0 – بورنموث 1

گزارش خلاصه بازی منچستر و بورنموث امروز 11 آبان 98

به گزارش “ورزش سه”، منچستریونایتد پس از سه برد متوالی خارج از خانه (در همه رقابت ها) امروز به زمین بورنموث آمده بود. هر دو تیم 13 امتیازی بودند با این تفاوت که یونایتد به دلیل تفاضل گل بهتر در رده هفتم قرار داشت و بورنموث تیم نهم بود. بر خلاف شایعات، هری مگوایر، لیندلوف و مارکوس راشفورد نیز به این بازی رسیده بودند.

فوتبال - خلاصه بازی منچستر 0 بورنموث 1

منچستریونایتد بازی را کاملا بهتر شروع کرد و دقیقه سوم بازی روی نفوذ دنیل جیمز از راست و ارسال زمینی او بخت مناسبی برای پریرا ایجاد شد ولی او دیر به توپ رسید.

4 دقیقه بعد پریرا بیرون محوطه جریمه موقعیت شوتزنی پیدا کرد ولی ضربه او با اختلاف از روی دروازه به بیرون رفت. بورنموث هم که نفوذ از کناره ها را در دستور کار داشت چندین بار با ارسال های خطرناک برای مدافعان منچستر ایجاد دردسر کرد ولی نتیجه ای به دنبال نداشت.

فوتبال - خلاصه بازی منچستر 0 بورنموث 1

دقیقه 20 روی یک ضربه ایستگاهی از راست، توپ پس از برخورد به بدن مدافع بورنموث بیرون محوطه جریمه زیر پای دنیل جیمز فرود آمد اما شوت سرضرب او با اختلافی بسیار اندک راهی اوت شد.

بازی به تدریج متعادل شد و با کاسته شدن از فشار حملات یونایتد، همه چیز شکل آرام تری به خود گرفت. بازی می رفت با تساوی بدون گل در نیمه اول تمام شود که بورنموث به گل رسید.

فوتبال - خلاصه بازی منچستر 0 بورنموث 1
فوتبال - خلاصه بازی منچستر 0 بورنموث 1

دقیقه 45 بازی ارسال آدام اسمیت از راست درون محوطه جریمه به جاشوا کینگ رسید. یک استپ سینه و دریبل فوق‌العاده تماشایی و متعاقب آن ضربه تمام کننده کینگ از چند قدمی داوید دخیا باعث شد تا میزبان 1-0 پیش بیفتد و برنده به رختکن برود.

فوتبال - خلاصه بازی منچستر 0 بورنموث 1

منچستر نیمه دوم را با هدف زدن گل تساوی آغاز کرد ولی حملات این تیم اغلب بی برنامه و بی حاصل بود. دقیقه 56 شوت پریرا را گلر بورنموث برگشت داد و در دریباند نیز اتفاق خاصی رخ نداد.

دقیقه 62 بازی دخیا دو بار متوالی دروازه یونایتد را نجات داد. ابتدا در مصاف تک به تک با جاشوا کینگ توپ را برگشت داد و چند ثانیه بعد با پا ضربه ضعیف هری ویلسون را مهار کرد.

فوتبال - خلاصه بازی منچستر 0 بورنموث 1

دقیقه 74 هری ویلسون از چند قدمی دروازه اقدام به شوتزنی کرد اما این بار هم واکنش عالی دخیا مانع باز شدن دروازه یونایتد شد. 

از این لحظه یونایتد سراپا حمله شد تا از شکست فرار کند. پس از یکی دو شوت که دروازه بان برگشت داد، نوبت به گرین وود رسید اما ضربه این بازیکن در دقیقه 82 با بدشانسی به تیر برخورد کرد و راهی به دروازه نیافت.

فوتبال - خلاصه بازی منچستر 0 بورنموث 1

دقیقه 89 شوت مک تامینای از بیرون محوطه جریمه بلوکه شد و این بخت هم برای یونایتد از دست رفت.

در نهایت حملات یونایتد نتیجه نداد و بازی با همان یک گل به سود بورنموث پایان یافت. منچستر با تحمل چهارمین شکست فصل، 13 امتیازی باقی ماند و بار دیگر در بحران فرو رفت.

فوتبال - خلاصه بازی منچستر 0 بورنموث 1

سولسشر: در انتخاب ترکیب اصلی اشتباه کردم

اوله گنار سولسشر، سرمربی شیاطین سرخ پس از شکست تیمش مقابل بورنموث گفت: ” ما در حال حاضر بسیار ناامید هستیم. شما وقتی به زمین تیم‌هایی مانند بورنموث می آیید، لازم است که به خوبی بازی را کنترل کنید، اما ما در این کار موفق نبودیم و نتوانستیم به هدف خود دست پیدا کنیم. البته شاید من هم در این بازی مرتکب اشتباهاتی شدم و می توانستم تغییراتی در ترکیب اصلی ایجاد کنم. ما در ابتدا بازی را به خوبی آغاز کردیم اما در بعضی اوقات کیفیت اصلی خود را از دست دادیم. منچستریونایتد باید در این دست بازی ها به پیروزی دست پیدا کند؛ با این وجود ما شکست خوردیم و تنها راه صبر کردن و انتظار برای بازی های بعدی است.”

سولسشر در ادامه گفت: ” همیشه به ثمر رساندن گل اول بسیار مهم است که ما نتوانستیم در مقابل بورنموث موفق به انجام آن شویم. با این وجود ما چند موقعیت برای زدن گل تساوی ایجاد کردیم اما در نهایت نا موفق بودیم.”

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا