اخبار

تعطیلی مدارس / آیا مدارس فردا شنبه 14 آبان 1401 تعطیل است؟ + دانشگاه ها

آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس فردا تعطیل است؛ آیا مدارس فردا شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ تعطیل است؟

تعطیلی مدارس | آیا مدارس فردا تعطیل است؟ - تعطیلی مدارس / آیا مدارس فردا شنبه 14 آبان 1401 تعطیل است؟ + دانشگاه ها

سرویس اخبار سایت راشدون تعطیلی مدارس ؛ بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان در مورد اینکه مدارس تعطیل است یا خیر آیا مدارس فردا شنبه 14 آبان 1401 تعطیل است این سوال را داشتند که آیا شنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۱ مدرسه ها ، دانشگاه ها ، ادارات و بانک ها به دلیل اعتراضات و اغتشاشات تعطیل هستند ؟

تعطیلی مدارس فردا شنبه ۱۴ آبان

تا این لحظه که خبر منتشر شده است هیچ کدام از مدارس تعطیل نیست؛ اگه در آینده به دلیل آنفولانزا یا باران و سیل یا اغتشاشات در استان یا شهری اعلام شد اینجا درج می شود.

در حال بروزرسانی…

فراخوانها و تحریک های رسانه های معاند برای اعتراض و اغتشاش در خیابانها به برخی از مدارس کشیده شده است و متاسفانه برخی از دانش آموزان فریب این گونه تبلیغات را خورده اند و تعدادی از دانش اموزان اقدام به سر دادن شعار و بر هم زدن نظم کلاس ها میکنند این دانش اموزان که میخواهد نظم مدرسه را به هم بریزند و باعث تعطیلی شوند. البته این روزها دیگر اعترضات فروکش کرده و مدارس در هیچ شهری تعطیل نبوده و همه مدارس فعال میباشد. با توجه به اینکه کشور در آرامش کامل به سر می برد و هیچ اختلالی در امور وجود ندارد بنابراین دلیلی بر تعطیلی ادارات و مدارس و کسب و کارها وجود ندارد و روز شنبه 14 ابان 1401 یک روز کاملا عادی در کشور می باشد.

آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس

آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس فردا شنبه 14 آبان 1401 به علت آلودگی هوا و گرد و خاک و ریزگرد و همچنین اغتشاشات و اعتراض ها و حوادث اخیر فردا + اخرین وضعیت تعطیلی مدارس روز شنبه ۱۴ آبان ماه ۱۴۰۱ در شهرهای تهران و البرز و ایلام و شهرهای جنوبی ، اصفهان ، تبریز ، زاهدان، زابل، مشهد ، خوزستان ، اهواز ، یزد ، تهران ، بوشهر ، زنجان ، اصفهان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان ، همدان ، اراک ، ایلام ، شیراز ، اصفهان ، سمنان ، هرمزگان ، کرمان ، کرمانشاه ، یزد ، بندر گناوه، قم ، لرستان ، قزوین ، زنجان ، شیروان ، بروجرد ، بجنورد ، بیرجند ،قصرشیرین ، زاهدان ، تبریز ، ارومیه ، چهارمحال بختیاری ، یاسوج ، بوشهر ، ، رشت ، مازندران ، ساری ، گیلان ، گرگان ، بندرعباس و قشم ،کردستان ، سنندج ، سقز و دیواندره ، خرم آباد، اردبیل ، کاشمر ، ازنا ، الگودرز ، کوهدشت ، دورود ، هشتگرد ، آبیک ، بروجرد ، دزفول ، خرمشهر ، اندیمشک ، ماهشهر ، بهبهان ، هویزه ، مهران ،سوسنگرد ، … را در این صفحه ببینید. آخرین خبر درباره تعطیلی مدارس فردا شنبه 14 آبان به دلیل آلودگی هوا و گرد و خاک را از راشدون میخوانید.

هواشناسی شنبه 14 آبان 1401

راساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی امروز (۱۳ آبان ماه) سامانه بارشی در شرق کشور فعال است و به‌تدریج از اواخر وقت از مرزهای شرقی خارج می‌شود.
براین اساس امروز در جنوب استان‌های بوشهر، فارس، در برخی مناطق هرمزگان، سیستان و بلوچستان، کرمان، شرق یزد، خراسان جنوبی، خراسان رضوی رگبار باران گاهی رعدوبرق و وزش باد رخ می‌دهد. همچنین، در شرق سواحل دریای خزر ابرناکی و بارش پراکنده انتظار می‌رود.
شنبه (۱۴ آبان‌ماه) با گذر موج تراز میانی جو از شمال شرق کشور در خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سمنان و ارتفاعات شرقی البرز همچنین در ارتفاعات استان‌های هرمزگان، کرمان و شمال سیستان و بلوچستان وزش باد و بارش پراکنده رخ می‌دهد.
یکشنبه (۱۵ آبان‌ماه) در نوار شرقی کشور بارش پراکنده و وزش باد پیش‌بینی می‌شود و به‌تدریج با شمالی شدن جریان باد روی دریای خزر بارش همراه با وزش باد و کاهش نسبی دما در شرق اردبیل، گیلان و مازندران شروع و دریای خزر مواج می‌شود.

5/5 - (18 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا