اخبار

تعطیلی مدارس اصفهان ۱۸ فروردین/ آیا مدارس اصفهان فردا شنبه 18 فروردین تعطیل است؟

تعطیلی مدارس | آیا مدارس فردا تعطیل است؟ - تعطیلی مدارس اصفهان ۱۸ فروردین/ آیا مدارس اصفهان فردا شنبه 18 فروردین تعطیل است؟

تعطیلی مدارس اصفهان روز شنبه 18 فروردین

با توجه به اینکه از سوی استاندار اصفهان روز شنبه ۱۸ فروردین به دلیل تشییع پیکر شهید زاهدی عزای عمومی در استان اصفهان اعلام شده است برای خیلی سوال شده است که ایا مدارس اصفهان روز شنبه 18 فروردین تعطیل است یا خیر؟

تاکنون خبری مبنی بر تعطیلی مدارس اصفهان روز شنبه اعلام نشده است.

فرمانده سپاه اصفهان با اشاره به تشییع شهید زاهدی در اصفهان گفت: از سوی استاندار اصفهان شنبه ‌در استان عزای عمومی اعلام شد.

سردار مجتبی فدا در جلسه هماهنگی بزرگداشت مقام شهید زاهدی، ضمن تسلیت و تبریک شهادت این فرمانده بزرگ و هم‌رزمان‌شان در کنسولگری ایران پیام مقام معظم رهبری را در ابتدای برنامه قرائت کرده و اظهار داشت: مقام معظم رهبری در پیام‌شان به شهید زاهدی عنوان سردار مجاهد و شهید قدس را به دادند و ان‌شاالله از امروز در هر محفل و مجلسی از این عناوین برای این شهید بزرگوار استفاده شود.

وی با بیان اینکه افتخار استان اصفهان به ایثارگری، مجاهدت، جانفشانی و تعداد شهداست، افزود: در طول سالیان گذشته دو بار تعاریف مهمی در وصف مردم اصفهان از زبان مقام معظم رهبری شنیدیم، یکبار در زمان حماسه 25 آبان و تشییع 370 شهید و بار دوم در زمان شهادت 27 شهید اتوبوس خاش_زاهدان که به مردم اصفهان برای خلق این حماسه مرحبا گفتند.

آشنایی با شهید زاهدی

تعطیلی مدارس | آیا مدارس فردا تعطیل است؟ - تعطیلی مدارس اصفهان ۱۸ فروردین/ آیا مدارس اصفهان فردا شنبه 18 فروردین تعطیل است؟

محمدرضا زاهدی متولد ۱۱ آبان ۱۳۳۹ در اصفهان، از فرماندهان سطح یک نیروی قدس سپاه بود که در ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ در دمشق به شهادت رسید.

زاهدی اگرچه در نیروی زمینی سپاه مسئولیت داشت و حتی در فاصله سال‌های ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۷ فرمانده آن نیرو بود اما از سال ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۵ به نیروی قدس منتقل شد و فرمانده سپاه سوریه و لبنان بود.

سردار شهید محمدرضا زاهدی کیست؟ + بیوگرافی

وی از ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۵ با حفظ سمت فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران، فرمانده قرارگاه ثارالله نیز شد و از سال ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۸ معاونت عملیات سپاه پاسداران را هم برعهده داشت.

دوشنبه سیزدهم فروردین ۱۴۰۳ خبرنگار المیادین از شهادت سردار محمد رضا زاهدی فرمانده سپاه قدس در لبنان و سوریه در حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق خبر داد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا