اخبار فرهنگی هنری

تریلر فیلم ونوم ۳ 🎦 دانلود تیزر و اولین تریلر فیلم Venom 3

تریلر فیلم ونوم 3

تریلر و تیزر - تریلر فیلم ونوم ۳ 🎦 دانلود تیزر و اولین تریلر فیلم Venom 3

اولین تریلر فیلم ونوم ۳ منتشر شده است.

۶ سال پیش بود که دنیای سینمایی عنکبوتی کمپانی سونی پیکچرز علی‌رغم تمام فراز و نشیب‌هایش با اکران فیلم Venom و نقش آفرینی تام هاردی آغاز شد.

حضور دارد. ساخت این فیلم بر عهدهٔ کلمبیا پیکچرز است. گروه سینمایی سونی پیکچرز توزیع‌کنندهٔ این فیلم است که قرار است پنجمین فیلم در دنیای مرد عنکبوتی سونی و نیز دنبالهٔ ونوم ” (2018) باشد. این فیلم توسط «کلی مارسل» نوشته و کارگردانی (در نخستین تجربه‌اش) شده‌است. داستان فیلم را او به‌همراه «تام هاردی»، بازیگر نقش ادی براک و ونوم، نوشته‌ است.

سونی پیکچرز امروز اولین تریلر فیلم Venom: The Last Dance را منتشر کرده است که در این تریلر شاهد پخش بخش زیادی اتفاقات فیلم هستیم. در طول تریلر ونوم و ادی براک در حال شکار افراد خلافکار هستند، اما در ادامه مورد تعقیب ارتش قرار می‌گیرند تا از قدرت آن‌ها برای تهدیدهای احتمالی استفاده کنند. سپس در طول تریلر فیلم Venom 3 شاهد سقوط سیمبیوت‌ها و موجودات بیشتر از دنیای ونوم به سمت زمین هستیم که باعث می‌شود تا شاهد آخرین مأموریت ونوم و ادی براک باشیم که در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

تریلر فیلم ونوم ۳

پوستر ونوم ۳

علاوه‌بر تریلر، سونی اولین پوستر رسمی فیلم Venom: The Last Dance را نیز منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید:

تریلر و تیزر - تریلر فیلم ونوم ۳ 🎦 دانلود تیزر و اولین تریلر فیلم Venom 3
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا