فیلم و صوت

خلاصه بازی پاری سن ژرمن و دیژون

برای شما فوتبال دوستان، خلاصه بازی پاریسن ژرمن و دیژون که دیشت برگزار شده را آماده کرده ایم که در ادامه می توانید ویدیو خلاصه بازی پاریسن ژرمن 1 دیژون 2 را ببینید.

نتیجه بازی پاریسن ژرمن و دیژون

پاریسن ژرمن 1 دیژون 2

فوتبال - خلاصه بازی پاری سن ژرمن و دیژون

خلاصه بازی پاریسن ژرمن و دیژون

به گزارش راشدون به نقل از “ورزش سه”، شاگردان توماس توخل که در هفته های اخیر نتایج خوبی کسب کرده بودند، در دیدار امشب برابر دیژون غافلگیر شدند و نتیجه را واگذار کردند.

ابتدا در دقیقه 19 این پاریسی ها بودند که با گل کیلیان امباپه پیش افتادند. روی پاس در عمق آنخل دی ماریا بود که امباپه با دروازه بان حریف تک به تک شد و با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

این نتیجه تا آخرین ثانیه های نیمه اول پا بر جا بود تا اینکه منیر چویار، گل تساوی دیژون را در ششمین دقیقه از وقت های تلف شده این نیمه به ثمر رساند. روی رسال زمینی اندونگ به دهانه دروازه پی اس جی، توپ با اشتباه کیلور ناواس مقابل چویار قرار گرفت و او هم با یک ضربه محکم، دروازه میهمان را باز کرد.

تیم میزبان نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در دقیقه 47 به گل دوم رسید.  کادیز که روی یک پرتاب اوت در سمت راست محوطه جریمه پاریسی ها صاحب توپ شده بود، بعد از به هم ریختن خط دفاعی حریف، از زاویه نسبتا بسته شوت محکمی زد که با اشتباه ناواس، توپ از بین پاهایش عبور کرد و وارد دروازه شد.

پاریسی ها موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و در نهایت بازی با نتیجه 2-1 به سود دیژون به پایان رسید.

پی اس جی با این شکست 27 امتیازی باقی ماند و اکنون نانت فرصت دارد تا فاصله در صدر جدول را به 5 امتیاز کاهش بدهد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا