فیلم و صوت

خلاصه بازی لیورپول 2 – استون ویلا 1

برای شما خلاصه بازی لیورپول و استون ویلا که امروز در تاریخ 11 آبان ماه 1398 – 2 نوامبر 2019 – 4 ربیع الاول 1441 برگزار شده است را آماده کرده ایم که در ادامه می توانید ویدیو خلاصه بازی لیورپول 2 و استون ویلا 1 را ببینید و دانلود کنید.

نتیجه بازی لیورپول و استون ویلا امروز 11 آبان 98

لیورپول 2 – استون ویلا 1

گزارش خلاصه بازی لیورپول و استون ویلا امروز 11 آبان 98

فوتبال - خلاصه بازی لیورپول 2 - استون ویلا 1

به گزارش راشدون به نقل از فوتبالی – لیورپول با دو گل دیرهنگام در دقایق 87 و 94 توانست در خانه استون ویلا پیروز شود.

به نظر می‌رسید که مردان یورگن کلوپ دومین شکست خود در لیگ برتر در سال 2019 را تجربه کنند. ضربه ترزگه در دقیقه 21 به گل تبدیل شد و پس از بازبینی با VAR، گل تایید شد.

روبرتو فیرمینو برای لیورپول گلی زد که VAR آن را آفساید اعلام کرد. در این صحنه، فیرمینو به شکلی میلی‌متری در موقعیت آفساید بود.

لیورپول در نیمه دوم تیم حاکم زمین بود. ابتدا رابرتسون از فاصله‌ای نزدیک گل‌زنی کرد، و در نهایت سادیو مانه در دقیقه 94 گل برتری تیمش را به ثمر رساند. لیورپول با این برد فاصله شش‌امتیازی خود با منچستر سیتی را حفظ کرد.

به گزارش “ورزش سه”، مرسی سایدی ها در شبی که نمایش چندان خوبی ارائه ندادند، با گل های لحظات پایانی اندی رابرتسون و سادیو مانه، شکست مقابل آستون ویلا را به پیروزی تبدیل کردند تا علیرغم برتری سیتی مقابل حریفش، اختلاف آنها با تیم دوم همچنان همان شش امتیاز باشد.
 

آستون ویلا بر خلاف انتظار بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقیقه یک می توانست به گل اول دست یابد، اما ضربه القاضی تحت پرس شدید لوورن در اختیار آلیسون بکر قرار گرفت.

در دقیقه 15 اولین فرصت لیورپول با ارسال جوردن هندرسون ایجاد شد، اما ضربه سر سادیو مانه با اختلاف کمی از بالای دروازه آستون ویلا به بیرون رفت.

سه دقیقه بعد و روی پاس زیبای فن دایک، محمد صلاح می توانست گل اول لیورپول را به ثمر برساند، اما ضربه او با عکس العمل هیتن مواجه شد.

اما در دقیقه 21 آستون ویلا به گل رسید. روی ارسال یک ضربه ایستگاهی از سمت چپ توسط مک گین، ترزگه موفق شد با ضربه ای زمینی دروازه لیورپول را باز کند.

خلاصه بازی لیورپول 2 – استون ویلا 1
فوتبال - خلاصه بازی لیورپول 2 - استون ویلا 1

در ادامه و روی پاس مانه، روبرتو فیرمینو موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند، اما VAR این گل را به صورت میلیمتری آفساید اعلام کرد.

در ادامه اگر چه لیورپول صاحب توپ و میدان بود، اما دفاع منسجم آستون ویلا اجازه خلق موقعیت چندانی را به مرسی سایدی ها نمی داد. در اواخر نیمه اول و روی پاس خوب سادیو مانه، محمد صلاح در محوطه جریمه صاحب موقعیت شد، اما ضربه او از بالای دروازه حریف به بیرون رفت تا نیمه نخست با برتری 0-1 آستون ویلا به اتمام برسد.

در همان ابتدای نیمه دوم و روی ارسال خوب مانه از سمت چپ، فیرمینو صاحب بخت خوبی برای گلزنی شد، اما شوت او از بالای دروازه ویلا راهی بیرون زمین شد.

در دقیقه 58 و روی ارسال آرنولد، لیورپول تا آستانه زدن گل تساوی نیز پیش رفت، اما ضربه سر سادیو مانه با عکس العمل زیبای تام هیتن همراه شد. دقایقی بعد انور القاضی می توانست برتری آستون ویلا را دو برابر کند، اما ویرژیل فن دایک مقابل ضربه او به خوبی ایستادگی کرد.

در دقیقه 74 و روی حرکت تماشایی فیرمینو، لیورپول فرصت خوبی برای زدن گل تساوی داشت، اما ضربه آدام لالانا از بالای دروازه آستون ویلا به بیرون رفت.

در دقیقه 80 آستون ویلا فاصله ای تا زدن گل دوم نداشت، اما ضربه ترزگه در موقعیتی خوب از بالای دروازه آلیسون به بیرون رفت.

اما در دقیقه 87 لیورپول به گل تساوی دست یافت. روی ارسال سادیو مانه، اندی رابرتسون موفق شد با یک ضربه سر محکم در گوشه محوطه گل اول را وارد دروازه ویلا کند.

الیورپول در دقیقه 94 نیز موفق شد به گل دوم دست یابد. روی ارسال کرنر این بار سادیو مانه با یک ضربه سر دقیق موفق به گلزنی شد تا لیورپول در دیداری دشوار 1-2 استون ویلا را مغلوب کند.

گل روبرتو فیرمینو در بازی لیورپول مقابل استون ویلا به شکلی کاملاً میلی‌متری و توسط وی آی آر مردود اعلام شد.


پس از به نمایش در آمدن تصویر مشاهده شده در اتاق وی آر، مشخص شد که تنها قسمتی از دست فیرمینو در منطقه آفساید قرار داشته. قطعا مردود اعلام شدن این گل یکی از سخت گیرانه ترین تصمیمات از زمان استفاده از فناوری وی آی آر در فوتبال است.

گری لینکر پس از پایان نیمه اول در توییتی جالب پیرامون این آفساید نوشت: ” فیرمینو در آفساید نبود اما وی ای آر تصمیم گرفت آفساید را اعلام کند؛ پس از دیدن صحنه وی ای آر حالا من هم قانع شدم که تصمیم صحیح بوده است.”

فوتبال - خلاصه بازی لیورپول 2 - استون ویلا 1

صفجه توییتر لیگ برتر اما مدعی شد خط قرمز نشان می دهد دست فیرمینو از آخرین مدافع ویلا جلوتر بوده است.

فوتبال - خلاصه بازی لیورپول 2 - استون ویلا 1
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا